Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciepła

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ciepła

Ciepła,mazowieckie

670 000 zł124 m² 5 403,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Prezentujemy dom, który wykończysz zgodnie ze swoją wizją. Umożliwia to stan deweloperski. Styl nowoczesny, czy jednak rustykalny? W tym miejscu będzie tak, jak sobie to wymarzysz. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Zachęta

Przytyk(Ciepła + 17 km)

1 200 000 zł185 m² 0,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140 m , zrealizowany według popularnego projektu Dom przy Wiązowej 3. Budynek wyróżnia się elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł69,80 m² 5 272,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

547 992 zł4 248 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4248 m , położona w rozwijającej się części Radomia ul. Mostowa (kończyce/wośniki), niemal na końcu ulicy, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Koryciska

Koryciska(Ciepła + 7 km)

629 999 zł84,66 m² 7 441,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom jednorodzinny- projekt D03 Grześ | działka ok. 2100 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu D03 Grześ. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Wola Zagrodnia

Wola Zagrodnia(Ciepła + 15 km)

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w malowniczej miejscowości Wola Zagrodnia, w gminie Chlewiska, powiat szydłowiecki. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Działkowa

Wielogóra(Ciepła + 23 km)

146 000 zł1 126 m² 129,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy drodze asfaltowej - ulica Działkowa w Wielogórze, położone 1,2 km od granicy Radomia. Sześć działek z Warunkami Zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych 3, 4, 5, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skarżysko-Kamienna

Książęce,Skarżysko-Kamienna(Ciepła + 23 km)

679 000 zł185 m² 3 670,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 736 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący ok. 180m ( użytkowej 100m ), położony na działce o powierzchni 8736.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy umeblowany

Żeromskiego,Skarżysko-Kamienna(Ciepła + 23 km)

125 000 zł32,25 m² 3 875,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o powierzchni 32,25 m , położony w dogodnej lokalizacji w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Moniuszki. Lokal pełnił funkcję gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Zbożenna

Zbożenna(Ciepła + 18 km)

1 200 000 zł82 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nieruchomości należą tereny rolne, zalesione o pow. 82900 m2. Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Zbożenna gmina Przysucha. W skład nieruchomości znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Akademickiej. Układ mieszkania: - 3 oddzielne , ustawne sypialnie - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ciepła

Ciepła,mazowieckie

659 000 zł107 m² 6 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Ciepła Gm. Orońsko. Dom składa się z parteru oraz poddasza mieszkalnego. całość 107,4 m2. Początek budowy to 2010 r. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Ciepła

Ciepła,mazowieckie

50 000 zł27 700 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad rzeką i lasem nadająca się na rekreacyjną

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij